Sağlam İş

Karatay çilingir ve anahtarcılar arasında faaliyet gösteren Sağlam İş çilingir ve anahtarcı ihtiyaçlarınıza çözüm üretmektedir.

Sağlam İş İletişim Bilgileri

Yetkili:
Ahmet Tekbaş
Adres:
Sarıyakup Mah. Büyük Kumköprü Cad. 12/E Karatay / Konya

Konya Karatay'da faaliyet gösteren Sağlam İş, çilingir veya anahtarcı hizmetlerinde ihtiyaçlarınızın neredeyse tamamını karşılayabiliyor.

Çilingir ve anahtarcı ihtiyaçlarınızın çoğunda yerinde hizmet sunabilen Sağlam İş, onarım ve tamir gibi anahtar veya anahtarcı hizmetlerini verirken çilingir hizmetlerini sağlamaktadır.

Sahip olduğu tecrübeyi, sektöre ait deneyimleriyle birleştiren ve gelişen teknoloji takip ederek alternatif tüm yöntemlere hakim olan Sağlam İş müşterilerine geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır.

Günümüzde oldukça yoğun tercih edilen çelik kapılarda yaşanan problemlerin giderilmesi için gereken teknik servis hizmetini veren Sağlam İş; bir anahtarcı ve çilingirden alabileceğiniz tüm hizmetleri de müşterilerine sunmaktadır.

Oto araç kilit değişimi, Oto araç kilit tamiri, ev kapı kilit değişimi, ev kapı kilit tamiri, çelik kapı kilit değişimi ve tamiri gibi hizmetleri de verebilen Sağlam İş tüm acil ihtiyaçlarınızda hızlıca ulaşabileceğiniz anahtarcı ve çilingirler arasında yer alıyor. Sizlerde çilingir anahtar fiyatları hakkında ya da çilingir kapı açma fiyatları hakkında bilgi almak için Sağlam İş ile iletişime geçebilirsiniz.

Sahip olduğu tecrübeyi, sektöre ait deneyimleriyle birleştiren ve gelişen teknoloji takip ederek anahtarcılık ve çilingir sektörüne ait alternatif yöntemlere hakim olan Sağlam İş müşterilerine maksimum memnuniyet sunmayı hedeflemektedir.

loading